Krajina s řekou Kubíček Eduard

POPIS: Olej na plátně, rozměr 71 x 100, signováno vlevo dole Eda Kubíček 1921, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné informace.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:5365
700 Kč 12. 9. 2017 19:44:25
600 Kč 14. 7. 2017 13:16:10