Krajina s řekou
Krajina s řekou
Krajina s řekou
Krajina s řekou
Krajina s řekou
Krajina s řekou
+ 1

Krajina s řekou Tenot Charles

POPIS: Olej na plátně, rozměr 99,5 x 73 cm, výrazná krakeláž, kvalitní zlacený rám mírně poškozen
O AUTOROVI: Francouzský malíř
O AUTOROVI: Francouzský malíř
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky:13319
31 000 Kč 13. 9. 2021 21:18:04
30 000 Kč 10. 6. 2021 09:22:26