Krajina s říčkou Navrátil Josef - připsáno
POPIS: Olej na lepence, rozměr 23 x 28,5 cm. Malba poškozená. Kvalitní autorský rám.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 20 100 Kč |
Číslo položky:7637