Krajina s říčkou Rolín Viktor
POPIS: Olej na překližce, rozměr 70 x 100, signováno vpravo dole V. Rolín. Významná raná autorova práce. Odhadní cena 15 000 - 20 000 Kč
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 500 Kč |
Číslo položky:5722