Krajina s říčkou Nemastil Zdeněk

POPIS: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Malíř krajinář v Praze. Studoval u Vacátka a Šetelíka. Volil nejraději motivy z okolí Volyně, kde na podzim roku 1923 uspořádal svou soubornou výstavu. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:12463