Krajina s rybáři Signováno azbukou

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 70 cm. Signováno azbukou
O AUTOROVI: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:6825