Krajina s rybníkem Laube Karel

POPIS: Olej na lepence, rozměr 39,5 x 49,5 cm, na vrchní části malba poškozena
O AUTOROVI: Narodil se 19. 3. 1888 v Praze. Byl žákem v uměleckoprůmyslové školy v Praze u prof. Dítěte. Maloval krajiny, zátiší s květinami, ovocem a ptáky. Tvořil nejraději detaily... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 19. 3. 1888 v Praze. Byl žákem v uměleckoprůmyslové školy v Praze u prof. Dítěte. Maloval krajiny, zátiší s květinami, ovocem a ptáky. Tvořil nejraději detaily stromů, břízy na jaře a na podzim, kvetoucí třešně a jabloně, krajinné drobnomalby a pražská zákoutí. Jeho známá díla jsou například: Povltaví, Bělouš ve stáji. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:14807