Krajina s vodopádem Promano G.
POPIS: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 98 cm, datováno 1857. Řezaný rám zlacený leštěným plátkovým zlatem rozměry: 110 x 125 cm.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:15680