Krajina se smrky Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 48 x 60 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:8033
1 000 Kč 27. 2. 2019 20:15:18