Krajina se snopy Häring Josef
POPIS: Olej na lepence, rozměr 36,5 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 200 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:6098