Krajina se snopy Häring Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 36,5 x 50 cm, nerámováno, malba poškozena
O AUTOROVI: Narozen roku 1895. Malíř, působící v Roztokách u Prahy. Studoval u Ferdinanda Engelmüllera v letech 1912-1913 , poté u prof.Klingera v Mnichově roku 1914 a později v Moskvě... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen roku 1895. Malíř, působící v Roztokách u Prahy. Studoval u Ferdinanda Engelmüllera v letech 1912-1913 , poté u prof.Klingera v Mnichově roku 1914 a později v Moskvě u Šulického 1915-1917. Věnoval se zejména krajinomalbě.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:6098