Krajina se snopy Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
POPIS: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 65,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:7886
1 500 Kč | 26. 2. 2019 13:20:03 | |