Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
Krajina se sv. Jeronýmem
+ 5

Krajina se sv. Jeronýmem Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 27 x 34 cm Kabinetní malba ze 17.století. Přiložena restaurátorská zpráva a posudek. Odhadní cena 90 000 Kč. Velice kvalitní staromistrovská malba.
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky:12307
35 000 Kč 31. 3. 2021 21:31:08