Král David Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 84 x 72 cm, rentilováno. Druhá polovina 18.stol
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky:17291