Královnička Flaková Veronika

POPIS: Olej na plátně, rozměr 85 x 76 cm, výrazná krakeláž
O AUTOROVI: (1930)
O AUTOROVI: (1930)
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky:12627