Krávy a pasáčci u vody Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměry : 18 x 24,5 cm, původní dobový rám, mírně poškozeno, parketáž
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:11723