Křemešník - zimní krajina Škrabánek František
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 49,5 x 66 cm, zaskleno Nově rámováno. Velmi zdařilé zachycení zimní atmosféry.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 7 100 Kč |
Číslo položky:9168