Křineč v Českém ráji Bubeníček Ota
POPIS: Olej na lepence, rozměr 40 x 52 cm, zaskleno. Obraz pochází z malířova vrcholného období, datováno 1922. Ilustrační foto ze současným pohled na lokalitu Křineč (není součástí aukce)
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 30 000 Kč |
Číslo položky:13201