Krojovaná dívka Plesnivý Vincent

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 67 x 47,5 cm
O AUTOROVI: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného umění u prof. Knirra, rok pobyl v Paříži. Pracoval na moravském Slovácku, kde vytvořil sytě barevné oleje a akvarely místního prostředí.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:19404