Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
Krojovaný pár z Boršic
+ 2

Krojovaný pár z Boršic Plesnivý Vincent

POPIS: Akvarel, rozměry malby : 37 x 55 cm, rozměry včetně rámu: 64 x 80 cm. Akvarel většího formátu, původní rámování, zaskleno.
O AUTOROVI: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného umění u prof. Knirra, rok pobyl v Paříži. Pracoval na moravském Slovácku, kde vytvořil sytě barevné oleje a akvarely místního prostředí.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:9900