Kůň ve stáji Klein .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 46 x 58 cm
O AUTOROVI: Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky:15188
3 800 Kč 16. 5. 2022 21:16:02