Květina s třešněmi Štěpnička 45

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 45,5 x 36, signováno vpravo dole ŠTĚPNIČKA 45, poškozeno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5413