Květinářka Obrovský Jakub
POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu pasparty 41 x 28 cm, datováno 1919, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:7054