Květinové zátiší Zahradnický Hugo

POPIS: Olej na desce, rozměr 69 x 88 cm
O AUTOROVI: Narozen 29.9. 1883 v Praze. Malíř v Praze - Liboci. Soukromé studium u malíře Viktora Preise. Vystavoval olejomalby a akvarely s bývalou Výtvarnou družinou v Praze.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8427
Žádné příhozy