Květinové zátiší Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměr 45 x 60 cm, zlacený řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:16894