Květinový trh na francouzském pobřeží
+ 1

Květinový trh na francouzském pobřeží Prucha Gustav

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 47 x 101cm, rozměry s rámem: 81 x 134 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Gustav Prucha - Rakouský malíř -Vídeň 1875-1952, žák J. E. Hörwartera ve Vídni, navštěvoval také pražskou akademii
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky:17369