Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
Květiny
+ 4

Květiny Různí autoři

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, zaskleno a olej na lepence, rozměr 46 x 33,5 cm
O AUTOROVI: Díla od více autorů
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč

24. 9. 2024 20:12:00
Číslo položky:19999
Žádné příhozy