Kvetoucí keř Honsa Jan - označeno
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 48 x 47,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 700 Kč |
Číslo položky:20199