Kytice Hinková M.

POPIS: Olej na skle, rozměr 52 x 40 cm, datováno 1905
O AUTOROVI: O této autorce nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:8470