Kytice Pačová Míla

POPIS: Olej na plátně, rozměr 53 x 42 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: 1890 - 1957 Narodila se v Praze. Základům malby se učila u svého otce arch. G. Pače, poté u F. Emgelmüllera a v Paříži v ateliéru Academie de la grande Chaumiere. V malířské... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1890 - 1957 Narodila se v Praze. Základům malby se učila u svého otce arch. G. Pače, poté u F. Emgelmüllera a v Paříži v ateliéru Academie de la grande Chaumiere. V malířské tvorbě se věnovala krajinářství a karikatuře. Působila také jako herečka, byla členkou Vinohradského divadla.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:16985