Kytice Kafuňková-Kavánková Františka
POPIS: Olej na lepence, rozměr 65,5 x 55 cm, signováno vpravo dole F. Kafuňková - Kavánková 1952
Vyvolávací cena: | 900 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5581
900 Kč | 9. 11. 2017 21:13:16 | |