Kytice Kafuňková-Kavánková Františka

POPIS: Olej na lepence, rozměr 65,5 x 55 cm, signováno vpravo dole F. Kafuňková - Kavánková 1952
O AUTOROVI: Narodila se 17.2.1910 v Praze a zemřela v roce 1978. Byla žákyní malířky L. Kleinmondové – Janovské. Malovala podobizny, figurální kompozice, květiny a zátiší. Od roku 1936... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodila se 17.2.1910 v Praze a zemřela v roce 1978. Byla žákyní malířky L. Kleinmondové – Janovské. Malovala podobizny, figurální kompozice, květiny a zátiší. Od roku 1936 vystavoval se S.V.U. Myslbek. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5581
900 Kč 9. 11. 2017 21:13:16