Kytice Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 56 x 67 cm, výrazná krakeláž, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:16369
1 800 Kč 18. 11. 2022 21:51:46