Kytice Hrušková - Ježková Bohumíra
POPIS: Olej na plátně, rozměr 76 x 53 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:13811
1 000 Kč | 14. 10. 2021 21:21:32 | |