Kytice Hrušková - Ježková Bohumíra

POPIS: Olej na plátně, rozměr 76 x 53 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: 1904-1969 byla česká malířka krajin, podobizen a květin. Učila se soukromě u Ferdinanda Engelmüllera. Poté studovala na AVU u prof. Krattnera a Nowaka.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:13811
1 000 Kč 14. 10. 2021 21:21:32