Kytice Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 96 x 70 cm. Rám poškozený.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 18 200 Kč |
Číslo položky:17923