Kytice Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, fixováno na desce, rozměry: 96 x 70 cm. Rám poškozený.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 18 200 Kč
Číslo položky:17923