Kytice Haise Václav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 40 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Narodil se 26. 9. 1903 v Buku u Prachatic a zemřel 2. 3. 1990. Studoval na škole bytového průmyslu, na veřejné škole uměleckých řemesel v Brně, ukrajinskou akademii výtvarných... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 26. 9. 1903 v Buku u Prachatic a zemřel 2. 3. 1990. Studoval na škole bytového průmyslu, na veřejné škole uměleckých řemesel v Brně, ukrajinskou akademii výtvarných umění v Praze a v letech 1932 až 19938 akademii výtvarných umění v Praze u profesora Švabinského. Maloval figurální kompozice, květiny a hlavně krajiny. Samostatně vystavoval v roce 1944 v městské knihovně v Praze. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:19655