Kytice Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně: rozměry: 90 x 60 cm. Signováno a datováno 1938
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:8802
1 500 Kč 14. 7. 2019 22:17:11