Kytice Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně: rozměry: 90 x 60 cm. Signováno a datováno 1938
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:8802
1 500 Kč | 14. 7. 2019 22:17:11 | |