Kytice na stole Erdélyi Vojtěch Michajlovič
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 98 x 79,5 cm / celkové rozměry včetně autorského, ale poškozeného rámu: 105 x 97cm. Na rubu 3. razítka: Obrazárna Alois Šimeček. Obraz nabízíme z důvodu zachování autentičnosti v původním, ale pěkném stavu. + 7 x grafiky. Malba je nepoškozená, jen lze doporučit odstranění povrchové nečistoty. Čištění obrazu, můžeme v případě zájmu vydražiteli zajistit.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
Aktuální cena: | 315 000 Kč |
Číslo položky:13038