Kytice pivoněk Kubizňák Josef
POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 66 cm, datováno 1951, zaskleno
Vyvolávací cena: | 900 Kč |
Aktuální cena: | 1 100 Kč |
Číslo položky:5769