Kytice polních květů Kubín Otakar
POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu 44 x 34 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno v tisku O. Kubín
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 300 Kč |
Číslo položky:5281