Kytice růží Mařáková Pepa (Josefína)
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 71,5 x 59,5 cm. Včetně rámu: 96 x 75 cm. Rám řezaný, mírně poškozen. Signováno monogramem MP. Obraz byl odborně vyčištěn viz. fota původního stavu. Poslední fota jsou jen ilustrační .
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 110 000 Kč |
Číslo položky:12072