Kytice s dudkem - velký formát Anonym .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 119 x 119 cm rozměry včetně rámu: 149 x 145 cm. Rentoilováno, dřevěný vyřezávaný rám . Barokní obraz z počátku 18.století
O AUTOROVI: Neznámý autor.
O AUTOROVI: Neznámý autor.
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Aktuální cena: 112 000 Kč
Číslo položky:14117