Kytice s dudkem - velký formát Anonym .
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 119 x 119 cm rozměry včetně rámu: 149 x 145 cm. Rentoilováno, dřevěný vyřezávaný rám . Barokní obraz z počátku 18.století
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
Aktuální cena: | 112 000 Kč |
Číslo položky:14117