Kytice s karafiáty Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 49,5 x 40 cm, signováno vlevo dole pseudonymem V. Rašík
O AUTOROVI: Narozena: 24.3.1891 Poděbrady (Nymburk) (Česká republika)
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:19544