Kytice s kosatci Špálová - Benešová Milada

POPIS: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 26,5 cm
O AUTOROVI: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963. Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963. Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté žila na Podkarpatské Rusi. Malovala krajinu a zátiší, zejména květiny a náměty z Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:7708