Kytice s kosatci Hála Zdeněk

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 61 x 45 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:12680
500 Kč 14. 6. 2021 19:54:56