Kytice s motýli a broukem, 2 kusy
+ 3

Kytice s motýli a broukem, 2 kusy Neznačeno

POPIS: Kvaš na hedvábí? Rozměr včetně lemování: 22 x 35 cm / 19,5 x 31 cm, zaskleno. Poškozeno.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky:7512