Kytice s rudou drapérií Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 58 x 40 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:13089
1 500 Kč 15. 9. 2021 21:37:46